Hakkımızda
Misyonumuz / Vizyonumuz
Kalite Politikamız
Sertifikalarımız

 

 


BİZ KİMİZ?
 

20 yıllık bir geçmişe dayanan bilgi birikimi ve deneyimi ile BABAOĞLU GROUP, satış öncesi ve sonrası sunduğu tüm çözüm ve  hizmet kalitesine verdiği önemi vurguluyor.

Sürekli daha iyiye ulaşma ilkesiyle hizmetlerini müşteri memnuniyeti doğrultusunda geliştiren BABAOĞLU GROUP, bünyesinde oluşturduğu teknoloji merkezleri ile hizmetlerini Güneydoğunun dört bir yanına ulaştırmayı hedefliyor. BABAOĞLU GROUP, BT sektörüne sunduğu çözümlerde olduğu kadar mağazalara,perakendecilere, dağıtım şirketlerine, otel ve restoranlara yönelik "komple çözüm"lerinde de satış öncesi ve sonrası eksiksiz hizmet sunuyor...

ONARIM GRUBU

Babaoğlu bünyesinde bulunan her ürüne, Babaoğlu servis istasyonlarında en hızlı müdehaleden sorumludur. Onarım sırasında cihazın azami 48 saat içinde onarım maliyeti çıkarılır ve kullanıcıdan onay alınarak çalışmaya başlanır.

Garanti süresi içinde olan cihazlar bu uygulamanın dışında tutulduğu gibi, bakım anlaşmalı cihazlar için de sadece değişen yedek parça bedelleri fatura edilir ve işçilik ücreti alınmaz. Bu grubun en önemli görevleri arasında, satış öncesi cihazların hazırlanması ve son testlerinin yapılması da vardır.

 

DIŞ SERVİS GRUBU

Babaoğlu Dış Servis Grubu, meydana gelen arızalara yerinde müdahale ederek zamandan tasarruf sağlar. Bu hizmet kapsamında, servis ücretiyle birlikte değişen yedek parça bedeli de fatura edilir.

 

SATIŞ SONRASI DESTEK

Şirketlerin, ürünlerinden çok satış sonrası destekleri ile farklılaştığı günümüz BT sektöründe Babaoğlu, uzman Teknik Hizmetler Bölümü ile bünyesindeki her ürüne Babaoğlu kalitesinde donanım ve yazılım teknik desteği sunuyor.

 

BAKIM GRUBU

Bakım Grubu, garantisi biten cihazlara arzu edilmesi halinde Yıllık Bakım Anlaşması ile periyodik olarak yılda 3 kez bakım yapar.

 

YAZILIM DESTEK GRUBU

Babaoğlu bünyesinde pazarlanan tüm yazılım ve tasarım uygulamalarının eğitim ve teknik desteği de yine bu grup bünyesinde gerçekleştirilir.