• 0 (482) 213-2539
  • info@babaoglu.com.tr
  • Sektörde 29. yılımız..

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Babaoğlu Group, kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinen üstün hizmet anlayışı ile, 1995 yılından bu yana Bilişim, Enerji ve Güvenlik sektöründe Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin temel taşlarından biri olarak hizmet vermektedir.

Babaoğlu Group olarak hedefimiz firmamızın, müşterileri “Çok kaliteli hizmet verebilen, istikrarlı güvenilir ve dürüst” kurumsal bir şirket olarak tanınmasıdır. Bu hedefi başardığımıza inanıyor, kuruluşumuzdan bugüne kadar kaliteyi hedefleyen firmalarla çalışmalarımız oldu. Bununla birlikte standartları korumanın, onlara ulaşmak kadar zor olduğunun bilincindeyiz.

Babaoğlu Group olarak temel ilkelerimiz müşteri tatminini ve sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojiyle yüksek kaliteyi yakalamak, sosyal sorumlulukları ticari amaçlarımızın önünde görmektir. Bizler firmamızın vazgeçilmezi olarak kabul ettiğimiz kalite ilkelerimiz doğrultusunda, sürekli büyüyerek Pazar lideri konumumuzu sağlamlaştırma güdüsü içerisindeyiz.

Firmamız hali hazırda Güçbir Jenaratör, İnform Ups, Estap Kabinet, Tesan Dağıtıcı, Hikvision, Hilook, LG Ericsson markalarının Mardin, Diyarbakır, Batman ve Şırnak illerinde dağıtıcı ve yetkili teknik servisi olarak faaliyet göstermektedir. Bunların yanı sıra Fiber Optik Sonlandırma, Güvenlik Kamera Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Yapısal Kablolama, Seslendirme Sistemleri, Aydınlatma Sistemleri ve diğer Bilişim Sistemleri alanlarında da hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sunduğumuz ürün ve hizmetler ile yönetim tarzında daima yenilikçi olarak Bilişim, İletişim, Enerji ve Güvenlik sektöründe bir Türkiye şirketi haline gelmek.

Misyonumuz

Aynı hedefe birlikte yürüdüğümüz çalışanlarımız ve distribütörlerimizden aldığımız güç ile pazar ihtiyaç ve beklentilerini anlamak, uygun çözümleri sunarak iş ortaklarımızın verimliliğini ve memnuniyetini sağlamak.

İnsan, pazar payı ve teknolojide sürekli iyileştirmeyi garanti edecek düzeyde kaynak yaratmak..

Kalite Politikamız

Babaoğlu Group olarak kalite ve müşteri memnuniyetini esas edinen üstün hizmet anlayışı ile Bilişim, İletişim, Enerji ve Güvenlik sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti, karşılıklı güveni esas alan firmamız hem kendi bünyesinde hem de hizmet verdiği kurumlarda son teknolojiyi kullanmaya büyük önem vermektedir.

WhatsApp