Untitled Document
Kategoriler
Ticari Yazılım Çözümleri

 

Kobicini Yazılım
 
 
Babaoğlu Group ,yazılım sektöründede önemli başarılara imza atmış ve sektörde önemli bir yer edinmiştir.Sistemi www.kobicini.com sitesinden demo açarak anında inceleyebilirsiniz.

Kobicini;

%100 internet teknolojisine dayanan ticari bir yazılımdır.


Kobicini Teknolojisi,
Kobicini, kullanıcıların internet explorer ile eriştikleri bir uygulamadır. Kobicini“php” programlama diliyle yazılmıştır.


Neden PHP


- Verimlilik , Bakım Kolaylığı , Taşınabilirlik , Uyumluluk , Performans , Hızlı Gelişim ve Yaygınlık

Kobicini’ninSunduğu Avantajlar Nelerdir?
• Tüm işletim istemi, veri tabanı, tarayıcı, uygulama sunucusu ve uygulama bileşenleri sağlayıcısı gibi işi karmaşıklaştıracak aktörlerden bağımsızdır.
• Kobicini için ödediğinizin önemli bir kısmını, mevcut yazılım gereksinim ve yatırımlarınızın lisanslarından tasarrufla geri tahsil edersiniz.
• Teknolojik ömrü en uzun uygulamadır.
• Tüm müşteriler, bayiler, tedarikçiler ek lisans gerektirmeksizin aynı platformdadır.
• Veri kaybı riskini ortadan kaldırır.


Neden Kobicini?


Kobicini daha çok yapmadıklarınızı veya yaparken zorlandıklarınızı yapar. Geçmiş yılların problemlerini çözen birçok yazılım vardır.

Ticari yazılım konusunda edindiği bilgi ve tecrübeler sayesinde kolay kullanılabilir ve işlevsel bir yazılımdır. Kobicini’nin amacı çalışanları, müşterileri ve iş ortaklarını tek bir yapı üzerinde iş yapabilir, iletişim ve işbirliği kurabilir hale dönüştürmektir.


İnternet bazlı bir uygulama nasıl verimli çalışır?


Kobicinii internet standartı olan TCP/IP network protokolünü kullanır. Kullanıcı MS Internet Explorer, tarayıcısı ile Kobicini uygulamasına erişir. LAN (Local Area Network)ortamında 10/100/1000MBit hızında çalışır. WAN (WideArea Network) ortamında kurulan networkün bant genişliği ne kadar yüksek ise kullanıcılar uygulamaya o kadar hızlı erişir.


İnternette çalışması güvenli mi?


Yeterince güvenli. Örneğin bankaları ele alalım. Bankalar günümüzde, "hayır yeterince güvenli değil, biz internetten havale yaptırtmayız" diyebilirler mi? İster web tabanlı bir uygulama ister daha eski teknolojili uygulamalar olsun, her kurumun network güvenliğine ihtiyacı vardır. Ofisteki bir çalışanın modemle internete çıkması bir risktir; e-mail almak risktir. Virüsler iş sürekliliği açısından büyük risktir.

Kobicini Secure Sockets Layer kısaltması olarak adlandırılan SSL, sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren standartlaşmış bir teknolojiyi kullanmaktadır.