• 0 (482) 213-2539
  • info@babaoglu.com.tr
  • Sektörde 29. yılımız..

Grandstream Ürünleri Stoklarımızda

Grandstream Ürünleri Stoklarımızda

Grandstream Ürünleri Stoklarımızda

23 Şubat 2021, 13:3316900
  

Tüm Grandstream Ürünleri Babaoğlu Group Stoklarında

Grandstream, işletmelerin her zamankinden daha verimli olmasını sağlayan SIP Birleşik İletişim çözümleriyle 2002'den beri dünyayı birbirine bağlıyor. Ödüllü çözümleri küçük ve orta ölçekli işletme ihtiyaçlarına hizmet eder ve kalitesi, güvenilirliği ve yenilikçiliği ile dünya çapında tanınmıştır. 

Grandstream çözümleri iletişim maliyetlerini düşürür, güvenlik korumasını ve üretkenliği artırır. Open SIP tabanlı Grandstream ürünleri, rakipsiz özellikler, esneklik ve fiyat rekabetçiliğinin yanı sıra endüstri genelinde geniş birlikte çalışabilirlik sunar. Grandstream, pazara en yenilikçi ürünleri sunmak için araştırma ve geliştirmeye odaklanan ileri görüşlü bir şirkettir. Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini dinler, değer verir ve bu fikirleri gerçeğe dönüştürür. Grandstream Türkiye’de Vodanet İletişim Hizmetleri ile birlikte firmaların yenilik yapmasına ve gelişmesine yardımcı olmanın ve iyileştirmenin yollarını teknoloji yoluyla sağlar.
 
 

GRANDSTREAM IP TELEFON ÜRÜNLERİ

Grandstream Türkiye pazarında ip telefon ürünleri ile en çok tercih edilen markaların arasında yıllardır yerini alırken Vodanet ile binlerce kurumsal firma Grandstream ürünlerini kullanmaktadır.

GRP2600 serisi, çok adetli kurulumları kolay hale getirmek için tasarlanmış kurumsal seviyedeki IP telefonlardır. Bu yeni nesil IP telefon serisi, şık bir yeni tasarıma, yeniden tasarlanmış bir kullanıcı deneyimine, birleşik ürün yazılımına ve güçlü özellik seçeneklerine sahiptir. Bulut tabanlı ve merkezi yönetim özellikleriyle Grandstream ip telefonların kurulumunu yapmak ve yönetmeği otomatik hale getiren Grandstream'in Cihaz Yönetim Sistemi (GDMS) platformu tüm GRP Serisi telefonlar için akıllı yönetim sistemidir. Kurumsal firmalar, hizmet sağlayıcılar ve diğer yüksek hacimli pazarlar için tasarlanan GRP serisi, yeni nesil özelliklere sahip güçlü, kullanımı kolay ve kurulumu kolay bir ses platformu sunar.

GXP serisi telefonlar genellikle telefonda olan ve gelişmiş özelliklere, hat desteğine ve kullanılabilirlik seçeneklerine erişmesi gereken kullanıcılar için tasarlanmıştır. Daha fazlasını yapın, daha fazla aramayı yönetin ve daha fazla kişiyle iletişim halinde olun.

 

 

GRANDSTREAM KABLOSUZ IP TELEFONLAR

Herhangi bir ağ ortamında iletişimi harekete geçirmek, verimliliği ve işbirliğini artırır. Grandstream DECT serisi kablosuz IP telefonlar, kullanıcıların VoIP ağlarını herhangi bir işletme, depo, perakende mağaza ve konut ortamında mobilize etmesine olanak tanır. DECT IP telefonlarımız, birinci sınıf telefon ve mobilite performansı sağlamak için DP750 ve DP752 DECT baz istasyonları tarafından desteklenir ve bir dizi güçlü özelliğe erişim sunar.

Grandstream kablosuz WiFi IP telefonlar, perakende, lojistik, medikal ve güvenlik dahil olmak üzere çeşitli kuruluşlara ve dikey pazar uygulamalarına uyacak şekilde tasarlanmış taşınabilir bir WiFi telefon olan WP820 ile öne çıkar. Ekonomik satın alma maliyetinin göz önünde tutulduğu projelerde W810 WiFi telefonlar öne çıkmaktadır. Tüm taşınabilir telefon ihtiyaçlarına uyacak güçlü bir özellik, mobilite ve dayanıklılık kombinasyonu sunar

GRANDSTREAM
VİDEO KONFERANS

Grandstream, üretkenliği artıran ve iş seyahatlerinde tasarruf sağlayan güçlü ancak uygun fiyatlı bir video konferans çözümü oluşturmak için her işletmenin ihtiyaç duyduğu her şeye sahiptir. Oda tabanlı donanım çözümleri arıyorsanız, GVC Video Konferans cihazlarımız, birden çok ofisi ve odayı birbirine bağlayabilen sağlam ve uygun fiyatlı bir işbirliği odaklı ortamla tüm işletmeleri güçlendirir. Çevrimiçi bir görüntülü toplantı çözümü arıyorsanız veya GVC cihazlarınızı birbirine bağlamak için bir platforma ihtiyacınız varsa, IPVideoTalk video, ses ve web konferansı platformumuzdan başkasına bakmayın.

IPVideoTalk, Grandstream'in kullanıcıların hemen hemen her cihazı kullanarak istedikleri zaman, herkesle buluşmasına olanak tanıyan web toplantısı ve işbirliği platformudur. IPVideoTalk platformunu kullanarak, herhangi bir kullanıcı kolayca video toplantıları düzenleyebilir ve bunlara katılabilir. Bu son teknoloji toplantı platformu, 1080p HD görüntü kalitesi, tek tıklamayla toplantılar, bulut depolama, içerik paylaşımı ve daha fazlasını içeren gelişmiş özellikler paketi sayesinde uzaktaki ekiplere sektör lideri değer sağlar.

 

 

 

GRANDSTREAM
IP SANTRAL

Grandstream UCM6300 serisi, işletmelerin güçlü ve ölçeklenebilir birleşik iletişim ve işbirliği çözümleri oluşturmasına olanak tanır. UCM6300 IP PBX serisi, ses, görüntülü arama, video konferans, video gözetimi, web toplantıları, veriler, analitik, mobilite, tesis erişimi, dahili telefon sistemleri ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm iş iletişimini tek bir merkezi ağ üzerinde birleştiren bir platform sağlar. UCM6300 serisi 3000'e kadar kullanıcıyı destekler ve çalışanların masaüstü, mobil, GVC serisi cihazlardan ve IP telefonlardan bağlanmasına olanak tanıyan yerleşik bir web toplantıları ve video konferans çözümü içerir. Şirket içi bir IP PBX'in kontrolünü bir bulut çözümünün uzaktan erişimiyle birleştiren hibrit bir platform sunmak için UCM6300 ekosistemiyle eşleştirilebilir.

UCM6300 ekosistemi, uzaktan işbirliği için bir merkez sağlayan web ve mobil için Wave uygulamasından ve güvenli uzak bağlantılar sağlamak için bir bulut NAT geçiş hizmeti olan UCM RemoteConnect'ten oluşur. UCM6300 serisi ayrıca, GDMS aracılığıyla bulut kurulumu ve yönetimi ve üçüncü taraf platformlarla entegrasyon için bir API sunar. UCM6300 serisi, mobilite, güvenlik, toplantı ve işbirliği araçları paketiyle dolu üst düzey bir birleşik iletişim ve işbirliği çözümü sunarak, her kuruluş için güçlü bir platform sağlar.

 
                                                                                       
WhatsApp