• 0 (482) 213-2539
  • info@babaoglu.com.tr
  • Sektörde 29. yılımız..

Hikvision Yeni Turbo HD X Güvenlik Çözümlerini Devreye Soktu.

Hikvision Yeni Turbo HD X Güvenlik Çözümlerini Devreye Soktu.

Hikvision Yeni Turbo HD X Güvenlik Çözümlerini Devreye Soktu.

20 Mayıs 2019, 15:5631760

Hangzhou, Çin – 6 Mayıs 2019: Yenilikçi güvenlik ürün ve çözümlerinin dünya lideri tedarikçisi Hikvision, yetkisiz kişilerin erişimini engelleyerek mülk zararı ya da kaybını önlemeye yönelik geliştirilmiş komple bir sistem olan yeni nesil Turbo HD Serisi – Turbo HD X ürününü piyasaya sürüyor.

 

Pasif görüntülemeden aktif caydırıcılığa kadar birçok uygulama

Hikvision Turbo HD X serisi kameralarımda, insan vücudunun yaydığı kızılötesi ışınları diğer görsel ‘gürültü’den ayırt ederek yakalayan dahili bir detektör mevcut. Kamera, yetkisiz giriş yapma ihtimali bulunan bir kişiyi tespit ettiğinde sahili sesli ışıklı alarm sistemi devreye girerek mavi kırmızı ışık ve yüksek şiddette bir ses çıkararak kişiyi korkutup kaçırtır.

Turbo HD X serisi kamera, geniş kapsamlı bir çevre koruma sistemini destekler. Güvenlik sisteminde olay anı uyarı ve olay sonrası delil toplama sistemleri yer alır. Geleneksel görüntüleme ve olay sonrası inceleme sürecini bambaşka bir boyuta taşıyarak can ve malların korunması adına çevre koruma meselesini pasif görüntülemeden aktif caydırıcılığa döndürdü. Depolarda, konutlarda, kuyumcu dükkanları ve diğer pek çok alanda kullanımı idealdir. 

Komple uçtan-uca sistem

Turbo HD X her şeyden öte bütüncül ve birleşik bir sistem olup arka-uçlu cihazlara bağlanan ön-uçlu cihazlara ve uzaktan kullanım özelliklerine sahiptir. Ön-uçlu alarm yetkisiz kişiler için alarm çalarken, sistem içerisinde mobil cihaz aracılığıyla arka-uca da uyarı gönderilir.

A UNIFIED SYSTEM

Yanlış alarm oranında azalma

Turbo HD X kameraları aynı zamanda Hikvision’ın son teknoloji AcuSense DVR cihazlarıyla da entegre olabiliyor. Bu DVR cihazlarının içerisindeki akıllı yanlış alarm azaltma teknolojisi sayesinde, yağmur, yaprak ve hayvan gibi ilgisiz hareketler göz ardı edilerek yalnızca insan ve hayvan hareketlerine odaklanılır. Bu entegre çözüm, yanlış alarm sayısını ciddi oranda düşürerek güvenlik personelinin yalnızca gerçek hedeflere odaklanmasını sağlar.

Muazzam işlevsellik

2013 yılında piyasaya sürüldüğünden beri Hikvision Turbo HD DVR cihazları ve kameralarının sunduğu etkileyici işlevsellik daha da arttırılarak muazzam bir hale geldi. Benzersiz HD görüntü kalitesinin yanı sıra son altı yılda Turbo HD ürünleri piyasaya süper verimli bant genişliği, depolama alanı kullanımı ve ultra-düşük ışıkta dahi video kayıt özelliği gibi birçok yenilik katarak müşterilerinin can ve mal güvenliğini arttırmalarına yardımcı oldu.

 

Hikvision Uluslararası Ürün ve Çözüm Merkezi Başkanı Frank Zhang, konu hakkında şu sözleri ifade etti: “Taze fikirleri ve yepyeni olasılıkları sektöre sunuyor olmaktan ötürü çok mutluyuz. Güvenlik kamerası çözümleri genellikle olumsuz bir olay başa geldikten sonra delil elde etmek amacıyla kullanılır. Öte yandan, davranışlarının tespit edileceğini bilmek, potansiyel suçluları suç davranışını işlemekten caydırabilir. Bu noktada Hikvision Turbo HD X, müşterilerin can ve mala gelebilecek zararlara karşı koruyabilmektedir.”

WhatsApp