• 0 (482) 213-2539
  • info@babaoglu.com.tr
  • Sektörde 29. yılımız..

Fiber Optik Sonlandırma Hizmetleri

Fiber Optik Sonlandırma Hizmetleri

Daha yüksek hız ve performans için Fiber alt yapısına geçmenin tam zamanı!

Günümüzde, çok geniş bir yelpazedeki haberleşme protokollerini destekleyecek altyapı ihtiyaçlarını karşılamak için Fiber Optik Kablolama Çözümleri kullanımı her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Özellikle hız ve bant genişliği ihtiyacının önemli olduğu uygulamaların yanı sıra; mesafe ve elektromanyetik etkileşim gibi problemleri bertaraf etme gereksinimi duyan çok farklı haberleşme sistemleri / protokolleri, ancak Fiber Optik Altyapı Sistemleri ile problemsiz bir iletişim ortamına kavuşmaktadır.

Bu kapsamda CCTV ve IP Kamera sistemlerinde, IPTV sistemlerde ve Network altyapılarında Fiber Optik Teknolojiden yararlanılmaktadır.

Fiber optik üzerinden ağ bağlantısı ve iletişim hizmetleri, network (LAN) ve FTTX kullanımları için cihazlar, fiber optik connectör, Patchcord, adaptör, (IF) Dönüştürücü, Fiber optik güç-metre, lazer kaynak, sled kaynak,Multimode ve SingleMode Otdr Test ,Fiber Optik splice ekipmanlarımız bulunmaktadır.

Fiber Optik Sonlandırma,Fiber Sonlandırma işlemleriniz ve fiber ürünleri temini için öncelikle Mardin ve bölgelerinde hizmetinizdeyiz. 

Firmamız siz değerli müşterilerine fiber optik network altyapısı ile tüm dizayn, kablolama ve sonlandırma hizmetlerin vermektedir.

Babaoğlu Group fiber sonladırma hizmetleri ile Mardin ili ve çevresinde hizmet vermektedir.

WhatsApp