• 0 (482) 213-2539
  • info@babaoglu.com.tr
  • Sektörde 25. yılımız..

LCS³ Fiber Optik Sistem

  • LCS³ Fiber Optik Sistem

LCS³ Fiber Optik Sistem

Ürün Kodu:
  • B-YKU-05

LCS3 Fiber Optik Patch Paneller Yeni nesil yapısal kablolama sistemleri LCS3 ile Legrand artık fiber optik sistem dahilinde projelerde farklı talepler ve farklı uygulamalar baz alındığında 5 farklı patch panel çözümü sunmaktadır. LCS3 Fiber optik modüler patch paneller ... devamı

Açıklama

LCS3 Fiber Optik Patch Paneller

Yeni nesil yapısal kablolama sistemleri LCS3 ile Legrand artık fiber optik sistem dahilinde projelerde farklı talepler ve farklı uygulamalar baz alındığında 5 farklı patch panel çözümü sunmaktadır.

LCS3 Fiber optik modüler patch paneller ile Legrand, daha kolay kurulum ve bakım olanağı sağlamaktadır. Legrand’ a özgü bir özellik olan “hızlı sabitleme sistemi”, yeni LCS3 fiber optik panellerde geliştirilmiş yeni jenerasyonuyla kullanıcılara kolaylık sağlamaya devam etmektedir. 19” dikmelere sabitlendikten sonra sürgülü yapısı sayesinde kolayca öne-arkaya hareket ettirilebilen panel, 30º eğimli tasarımı ile içerisine müdahale gerektiği durumlarda optimum kolaylık sağlar. 19’’ modüler optik patch panel boş olarak temin edilmekte olup 4 adet standart ve/veya yüksek kapasiteli fiber optik blok ile donatılabilir. 1U da maksimum 96 LC uç sonlandırılabilen modüler patch paneller ile optimum performans sağlanmaktadır.

Bunun haricinde 40G/100G çözümler için önceden sonlandırılmış(pre-terminated) MTP/MPO kasetli yapıya sahip patch panel ile maksimum performans elde edilmektedir. 4 adet kaset ile donatılabilmektedir. Modüler patch paneller için kullanılan fiber optik bloklar bu kasetler için de kullanılmaktadır.

Sadece Veri Merkezi uygulamalarına yönelik olarak tasarlanmış bir başka patch panelde ise 1U da 144 LC uca kadar sonlandırma yapılabilmektedir.

LCS3 Fiber Optik Kablolar

LCS3 Fiber optik kablolar bant genişliği ve kullanım yerine göre OS1/OS2 loose tube ve tight buffer olarak SM(Singlemode) ve yine OM2, OM3 ve OM4 loose tube ve tight buffer olarak MM(Multimode) seçenekler tercih edilebilmektedir. Hem iç mekan hem dış mekan kullanımlı, ayrıca sadece dış mekan kullanımına yönelik 4 core ile 24 core arasında fiber kablolar bulunmaktadır.

LCS3 Fiber Optik Patch Cordlar

LCS3 Fiber optik patch cordlar mesafe, bant genişliği ve kullanım yerine göre OS1/OS2 olarak SM(Singlemode) ve OM2, OM3 ve OM4 olarak MM(Multimode) tercih edilebilmektedir. Uzunluklar; 0,5 m., 1 m., 2 m., 3m., 5 m. ve 10 m. olarak seçilebilir. ST, SC ve LC tip konnektörlerle sonlandırılmışlardır. İsteğe bağlı olarak farklı konnektör tiplerinde de özel üretim seçenekleri mevcuttur.

LCS3 Fiber Optik Pigtailler

LCS3 Fiber optik pigtailler hem SM(Singlemode) hem de MM(Multimode) seçeneklerde mevcuttur.

İndirilebilir Dosyalar

Gösterilecek kayıt bulunamadı!

Sipariş Formu

WhatsApp